Hizmetlerimiz

merdiven-korkulugu-aluminyum

Küpeşte Sistemleri;

Paslanmaz, sararmaz, dayanıklıdır. Işığı mükemmel yansıtır. Çelik, bakır ve pirinçten 3 kat daha hafiftir. Alaşımları çelikten bile daha dayanıklıdır. Aynı kalitede yüksek miktarda üretilebilir. Estetik olup her renge boyanabilir. Soğuğa ve sıcağa dayanıklıdır. Yangın esnasında kıvılcım ve zehirli gaz çıkarmaz. Tamamı ile geri dönüşüm özelliği vardır. Hassas toleransa sahip ürünler üretilebilir. Her türlü küpeşte işlerinizde bize ulaşabilir, kaliteli ürün, kaliteli hizmeti uygun fiyata alabilirsiniz.

banner5

Cam Balkon Sistemleri;

Cam balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon uygulamaları, kapatma ve vitrin sistemleri ev ve işyerlerinizin dış mekanla buluşmasını sağlayan balkon, teras, vitrin ve diğer özel alanların ayrılması için uygulanan tüm detay ve uygulama sorunları ortadan kaldıran, kullanıldığı alanlara mükemmellik katan güzel ve özel bir sistemdir. Her türlü cam balkon uygulamalarınızsa bizimle iletişime geçin kalite ve uygun fiyatlarımızdan yararlanın.

banner4

Ferforje (Demir Doğrama) İşleri;

Emin grup inşaat olarak, itinalı işçilik misyonundan taviz vermeden ferforje işlerinize talibiz, kullandığımız kaliteli malzeme ile garantili montajlara imza atmaktayız. Bu alanda siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetler; Bahçe Korkulukları, Pencere Korkulukları, Balkon Korkulukları, Merdiven Korkulukları ve süsleme amaçlı demir işleri gibi çeşitli ferforje ve demir işleridir.

doc0_2014_4_4_16_50_16

Panjur Sistemleri;

Panjur ısı ve ses yalıtımın da ve izolasyon sağlamada ideal çözümlerdendir. Pencerelerinize uzun ömür kazandırır ve güvenlik sağlar. Farklı sistemler de içeren panjur poliüretan köpük sayesinde de doğanın zararlı ışınlarından korunmanızı sağlar. Kepenk sistemleri özellikle güvenliğini sağlamak istediğiniz tüm mekanlar için konforlu ve kolay  kullanım ile mekanlarda estetik görünüm sağlar.

Alimunyum Doğrama;

Alüminyum doğrama,  kalitenin en yoğun olduğu,   son derece fonksiyonel bir malzeme oluşu sınırsız renk  ve sekil de üretilmesini sağlar. Tasarım çeşitliliği sonsuzdur, dekoratiftir, kolay taşınabilir. Alüminyum doğrama sistemlerin de mimari çözümlerin en çeşitlisi  ve avantajlı uygulamaları sizlere  sunmaktan mutluluk duyarız.  

Uzun ömürlü, sağlam, fonksiyonel ve istediğiniz renklerde alüminyum doğramalarımız, her türlü kapı ve pencere açıklıklarına uygulanabilir. Profiller arasındaki ısı yalıtım contalarıyla tam izolasyon sağlar. Estetik görünümü ile istediğiniz renklerde üretim yapılmaktadır.

dusakabin-9

Duşa kabin İşleri;

Duşa kabin sistemleri, modern hayatın hızlı akışının bir sonucu olarak, temiz ve sağlıklı banyolar oluşturmak amacıyla ortaya çıkmıştır. Zamanla farklı teknik ve elementlerin de üretime dahil edilmesiyle ürün çeşitliliği artış göstermiştir. Halk arasında duş kabini olarak da tabir edilen duşa kabin sistemleri, ağırlıklı olarak; pleksi duşa kabinler, cam duşa kabinler, panel duşa kabinler gibi adlarla tanınırlar.

Yangın Merdiveni;

Yangın merdiveni büyük şehir belediyelerinin ve diğer belediyelerin yangın merdiveni yönetmelikleri ile zorunlu hale getirdiği bir unsur olmuştur. Yangın afetlerinde yapılardaki insanların dışarıya tahliyesi esnasında önemli rol oynarlar. Geçmişte yaşanan yangın afetlerine bakıldığında insanların tahliyesinde hayati rol oynadığı da açıkça görülmektedir. Profesyonel ekibimiz, yıllardan bu yana edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemiz ile kusursuza yakın yangın merdiveni hizmetleri sunmaktayız. 

Kollu Bariyer Sistemleri:

Kollu Bariyer Sistemi, otopark giriş çıkışlarında, Site, Plaza vb. Giriş ve Çıkış noktalarında araç kontrolünü sağlamak ve yabancı araçların girişini engellemek amacıyla kullanılır. Kart okuyucu,  Parmak izi, Rfid anten, uzaktan kumanda veya buton ile kontrol edilebilir. Kollu bariyer sistemi elektrik kesilmelerinde içinde bulunan aküsü sayesinde çalışmasını sürdürmektedir. Bariyer sistemleri, çok sık çalışmaya uygun olarak üretildiğinden, araç giriş-çıkış yoğunluğu fazla olan yerlerde güvenli ve kontrollü geçişi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Bariyer sistemleri Avrupa’dan ithal edilen ve her türlü Avrupa kalite standartlarına sahip ürünlerdir. Standart olarak motor kontrol ünitesi, emniyet fotoseli, flâşör lamba, uzaktan kumanda alıcı kartı ve anteni kit halinde önerilmektedir. Uzaktan kumanda el vericisi istenilen sayıda çoğaltılabilir.

fotocel

Fotoselli Yana Kayar (sliding Doors) Kapılar:

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması özelliğiyle, insan giriş-çıkış sirkülâsyonu yoğun olan işletmeler de özellikle tercih edilen mekanizmalardır. Otomatik yana kayar fotoselli kapılar, iç ortamla, dış ortamı; hem hava akımı açısından, hem toz ve rüzgar girişini engellemek açısından kontrollü bir şekil de böler. Bu kullanım mantığı işletmeler de isi tasarrufu da sağlamaktadır.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılarda, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı ve şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda, değişik cam alternatifleri, hava perdesi gibi çeşitli seçenekler ilave edilebilir.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılar her türlü mağazalar, bankalar, büro, otel, süper marketler, restaurantlar, üniversiteler, idari merkezler, is merkezleri gibi birçok alanda uygulama imkanı bulur.

banner-vitrin-ve-sehpa-sistemleri

Alüminyum Vitrin Sistemleri:

Alüminyum vitrin sistemlerimiz ile estetik, sağlamlık ve güvenliği ön planda tutarak sizler için en iyi vitrin sistemini tasarlıyoruz. Estetik ve teknik beğenilerinizin bir arada karşılandığı, yüksek açıklıklara uygun, ısı yalıtımsız doğrama ve vitrin sistemidir. Alüminyum vitrin sistemleri konusunda firmamız ile irtibata geçin sizin için en uygun sistemi birlikte tasarlayalım.

yana-kayar-bahce-kapisi

Apartman Giriş Kapıları ve Otomatik Bahçe Garaj Kapıları İmalatı:

Her türlü apartman giriş kapıları kurulum ve montaj hizmetlerimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda otomatik kumandalı ferforje bahçe ve garaj giriş kapıları montaj ve kurulum hizmetlerimizde bulunmaktadır. Her türlü apartman ve garaj kapısı ihtiyaçlarınızda bizimle irtibata geçin kaliteli ürünleri, yüksek kaliteli hizmet ve uygun fiyatlara sahip olun. Her zaman en iyi hizmet.

Hizmetlerimiz Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. şinasi kuş dedi ki:

    saygılar sunarak yazıyorum. bu yazıyı göreceklere orka cam balkonu övüyorum. zira bu işi biliyorlar. emin grupa evimin cam balkonunu taktırdım. iyi oldu. eşim ve çocuklar komşular teşekkür ettiler … sağolun…

  2. sevgi ORUN dedi ki:

    komşum olan emin grup firmasına yani orka cam balkona 13ncü katta sitemin evime cam balkonu taktırdım. temiz iş çıkardılar. doya doya artık adana manzarasını güneş vurmadan izleyeceğim sağolsunlar!

Hizmetlerimiz Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam

İletişim

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz

Konu

İletiniz

captcha

Adres Bilgimiz

Atölye-Üretim: Tellidere Mah.72211 Sk. No:9 /A (Hacı Makbul Camii Civarı) Seyhan-ADANA
e-posta:ahorun@gmail.com

Mobil: 0 533 548 45 40

Tel: 0 850 209 99 01

Ofis: Huzurevleri Mh. T.özal Blv. (Çocuk Üniversitesi Civarı) 77228 Sk. No2/2 Küpeli Sitesi F Blk. 12/23 Çukurova-ADANA

e-posta:ahorun@gmail.com

Mobil: 0 533 548 45 40

Tel: 0 850 209 99 01

ARMUT ÜYELİĞİ

Katlanır Cam Balkon

Adana Orka Cam Balkon Sistemleri - Armut

Profesyonel bir yaklaşımla ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.Bir çok ürünün imalatını yapan firmamız sıfır hata ve titiz işçilik prensibiyle çalışmaları sürdürmektedir. Ürün kalitemiz, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve arttırmak tek hedefimizdir. Savaş Panjur çatısı altında bir çok hizmet verilmektedir bu hizmetler şu şekildedir; Panjur, Cam balkon, Küpeşte, Motorlu Kepenk, Pvc Doğrama, Alüminyum Kompozit, Alüminyum doğrama, Küpeşte, Duşakabin, Sineklik, Dış Cephe, Jaluzi, Menfez, Dikey Perde, Boya, Demir Ferforje Gibi bir çok yapı tasarım hizmetleri sunmaktadır. Savaş Panjur’da en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. MİSYONUMUZ – Yüksen standartlı, kaliteli hizmet anlayışı – Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Fiyat Teklifi Al
armut.com

İletişim

Adres:

Atölye-Üretim: Tellidere Mah.72211 Sk. No:9 /A (Hacı Makbul Camii Civarı) Seyhan-ADANA

Ofis: Huzurevleri Mh. T.özal Blv. (Çocuk Üniversitesi Civarı) 77228 Sk. No2/2 Küpeli Sitesi F Blk. 12/23 Çukurova-ADANA

Telefonlar:

Mobile : 0533 548 45 40
Telefon: 0850 209 99 01

Mail Adresleri:

Mail : ahorun@gmail.com