Cam Sundurma Hizmetlerimizden Görseller

adminGenel0 Yorum22 Şubat 2016

           Üretimini yaptığımız her sundurmanın yapı statiğini ve dayanıklılığını hesaplanır. İmalattan montaj işlemlerine kadar hiç bir aşamada asla güvenli yapılar ilkemizden taviz vermiyoruz. İmalat süresince  kalitele ve en dayanıklıklık malzemelerden en güvenli kapatma sistemlerini kullanırız. Önce Güvenlik prensibi ön plandadır.

Pratik Sundurma: Kötü hava şartlarına ve dış kimyasal etkenlere karşın mukavimdir. Sistem 2 taşıyıcıdan meydana gelmektedir. Bu taşıyıcılar geniş sahalarda yan yana ilave edilebilecek şekilde üretilmiştir. Taşıyıcılar ferforje çelik ve paslanmazdan üretilmiştir. Şiddetli rüzgâra ve kar yüküne dayanıklıdır. Apartman kapınıza, balkonunuza, terasınıza, otopark kapılarınıza veya firma giriş çıkışlarınıza mal kabul, mal teslim mekanlarınıza vb. bir çok yere uygulanabilen; istediğiniz modelde proje çalışmalarımız uygulanmaktadır.  Çelik galvaniz kanatlı, polikarbon kapatmalı ürünlerimizin en büyük özelliği istediğiniz yere uygun autocad çalışmalarımızla standart ölçü olmadan yere uygun ölçülerde,istediğiniz modelde çalışmalarımızın olmasıdır. Çelik galvaniz kanatların olması dayanıklılık ve uzun ömürlülük arz etmektedir. İstediğiniz renkte elektrostatik toz boya ile fırınlanmaktadır.

En önemli ilkemiz kalite.

 

camblkon

cambalkon

cambalkon

cambalkon

cambalkon

gallerycambalkon

Cam Sundurma Hizmetlerimizden Görseller Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam

İletişim

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz

Konu

İletiniz

captcha

Adres Bilgimiz

Atölye-Üretim: Tellidere Mah.72211 Sk. No:9 /A (Hacı Makbul Camii Civarı) Seyhan-ADANA
e-posta:ahorun@gmail.com

Mobil: 0 533 548 45 40

Tel: 0 850 209 99 01

Ofis: Huzurevleri Mh. T.özal Blv. (Çocuk Üniversitesi Civarı) 77228 Sk. No2/2 Küpeli Sitesi F Blk. 12/23 Çukurova-ADANA

e-posta:ahorun@gmail.com

Mobil: 0 533 548 45 40

Tel: 0 850 209 99 01

ARMUT ÜYELİĞİ

Katlanır Cam Balkon

Adana Orka Cam Balkon Sistemleri - Armut

Profesyonel bir yaklaşımla ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.Bir çok ürünün imalatını yapan firmamız sıfır hata ve titiz işçilik prensibiyle çalışmaları sürdürmektedir. Ürün kalitemiz, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve arttırmak tek hedefimizdir. Savaş Panjur çatısı altında bir çok hizmet verilmektedir bu hizmetler şu şekildedir; Panjur, Cam balkon, Küpeşte, Motorlu Kepenk, Pvc Doğrama, Alüminyum Kompozit, Alüminyum doğrama, Küpeşte, Duşakabin, Sineklik, Dış Cephe, Jaluzi, Menfez, Dikey Perde, Boya, Demir Ferforje Gibi bir çok yapı tasarım hizmetleri sunmaktadır. Savaş Panjur’da en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. MİSYONUMUZ – Yüksen standartlı, kaliteli hizmet anlayışı – Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Fiyat Teklifi Al
armut.com

İletişim

Adres:

Atölye-Üretim: Tellidere Mah.72211 Sk. No:9 /A (Hacı Makbul Camii Civarı) Seyhan-ADANA

Ofis: Huzurevleri Mh. T.özal Blv. (Çocuk Üniversitesi Civarı) 77228 Sk. No2/2 Küpeli Sitesi F Blk. 12/23 Çukurova-ADANA

Telefonlar:

Mobile : 0533 548 45 40
Telefon: 0850 209 99 01

Mail Adresleri:

Mail : ahorun@gmail.com