Adana Cam Balkon Sistemleri

adminGenel7 Yorum23 Kasım 2014

ORKA CAMBALKON YAPTIRIRACAKLARA…

Değerli müşterilerimiz, dükkanlarınızın, kafelerinizin, pastanelerinizin, bürolarınızın, showroomlarınızın, teşhirhanelerinizin, iş yerlerinizin, evlerinizin özellikle balkonlarında kullanılmak üzere bu mekanları dış faktörlerden koruyan, güzel bir yaşantı yeri haline getiren cam balkon sistemi, günümüzde artık kaçınılmaz ihtiyacı haline gelmiştir.

cam-balkon-sultangazi-1

Adana ilimizin Çukurova ilçesi’nin Huzurevleri mahallesi, 77231 sokağı üzerinde hizmet vermekte olan, Orka Alüminyum Cambalkon sistemi, firmamız olan Emin Grup İnşaat markasıdır.

“Orka Alüminyum Cambalkon” markası isimlendirmesi firmamıza olup başka bir firma veya şahıslarca tarafından kullanılamaz. Orka Alüminyum Cambalkonu, “En iyileri buluşturuyoruz” sloganı ile siz tüketicilere en iyi hizmetleri sunuyoruz. Son günlerde pazarda, markasız, kalitesiz ürünlerin, siz alıcıları yanlış yönlendirdiği pazarlama, satış ve uygulamalara karşı, Adanamız’da Alüminyum küpeşte ve cam balkon sektöründe liderliğini elinde bulunduran Emin Grup İnşaat firmasının Orka Alüminyum Cambalkon yetkilileri sizlere her hususta bilgi vermeye hazırdır.

Burada ihtiyaç duyabileceğinizi düşündüğümüz şu hususları sizlere anlatmak istedik. Soru şu: Cambalkon yaptıracak siz değerli müşterilerimize nasıl bir sistem sunmaktayız.?

1- Sözleşme:

Siz müşterilerimiz, biz Emin Grup İnşaat firması yetkilileriyle yazılı sözleşme yapmalı, sözleşmelerinde ne tür sistemlerin kullanılması gerektiğini ortaya koymalısınız. Aksi halde sözlü talepler yanlış anlamaya neden olacağından istediğiniz sistem önünüze çıkamayacaktır.

2- Paslanmazlık:

Balkonlar dış iklime açık yerlerdir. Sistemin tüm materyalları ve sistemde kullanılan malzemeleri dış şartlara mukavemetli olmalı. Cambalkon sistemlerinin ana unsuru olan, taşıyıcı bölümlerinin, mutlaka paslanmaz malzemeden olması gerekir. İşte biz Emin Grup firması olarak bu paslanmazlık konusuna harfiyen dikkat etmekteyiz.

3- İzolasyon:

Cambalkon sistemlerinin ana unsurlarından biri de izolasyondur.

İzolasyonda bulundurduklarımız: a- Cam panellerin raylarla birleşimindeki kıl fırçaların yalıtım fonksiyonu, b- Kanatların kapak birleşimlerindeki sızdırmazlık, c- Cam cama birleşimlerdeki mukavemetli mıknatıs ve contaları. ç- Balkonun su almasını engelleyen su tahliye durumu yani damlalık.

4- Emniyet:

Cam balkon sistemimizde hırsızlıklara ve camları açılması durumunda oluşacak tehlikelere karşı, kilitlenebilir açma-kapama düzeneği bulundurmaktayız. Aynı zamanda cam panellerin, sarkma ve bırakmasını önleyen cam taşıma sistemi, önemli emniyet ve mukavemet unsuru olarak kullanılmaktadır.

5- Perdelik:

Cam balkon sistemimize istek doğrultusunda stor perde, renkli cam, mıknatıslı veya fitilli kanat kapama birleşimi parçaları uygulanabilmektedir.

6- Servis:

Değerli müşterilerimiz, bu cam balkon sektöründe, piyasadan tedarik edilen profil ve aksesuarlarla, sırf ucuzluk anlayışıyla hareket eden bir çok rakibi olduğumuz firmalar bulunmaktadır. Öyle ki, kurumsal yapıdan uzak babadan kalma usulleri kullanan bu tür rakibi olduğumuz firmalar, hizmet, servis konusunda, siz tüketicilere, ciddi boyutlarda, sıkıntı yaşatmaktadırlar. Bu firmalarca verilen sözler bazen yerine getirilmektedir. Biz, bu konularda ciddi ve kurumsal firmayız ve yukarıda saydığımız bu tür olumsuzlukları müşterilerimize yaşatmayız.

Adana cam balkon sistemleri – Adana orka cam balkon – Adana cam balkon hizmetleri, Adana Cam balkon

Adana Cam Balkon Sistemleri Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. haci dedi ki:

  Adana’da cam balkon denince bence akla orka gelmeli. Orka bir kalitenin ve hizmetin adıdır. Saygılarımla orka

 2. haci dedi ki:

  Adana’da cam balkon yaptırmak isteyenler orka markayı tercih etmeli zira hizmet ve kalitenin adıdır orka diye düşünüyorum…

 3. BEN ÇUKUROVA İLÇESİ YURT MAHALLESİNDE OTURYORUM. ORKA CAM BALKON YETKİLİLERİ BİR GÜN APARTMANIMIZA GELMİŞLERDİ. TANIŞTIK. KENDİLERİNE DÜKKANIMIZIN SÜRGÜLÜ CAM SİSTEMLERİNİ YAPTIRDIK. MEMNUNUZ. TEŞEKKÜRLER.

 4. Ben evimize 22 metre karelik bir balkonumuza füme renkli mıknatıslı damlalıklı perde kutulu yani full paket cam balkon yaptırdım gayet güzel hoş oldu fiyat da çok cazip idi başarılar ORKA

 5. beyhan KARATÜRK dedi ki:

  Cam balkonu orka’ya yaptırdım fiyatları uygun,makul. İşçilikleri de iyi. Sorun yok. Sitelerine yaptıkları yerlerin resimlerini atmış olmaları iyi olmuş. Daha önce yoktu.

 6. ebrunur gezden dedi ki:

  İşleriniz çok iyi. Tavsiye ederim

 7. Hakan GÖRMEZ dedi ki:

  Bu sitede verilen bilgileri görünce ben de cam balkon yaptırmaya karar verdim. Sağolun efendim.

Adana Cam Balkon Sistemleri Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam

İletişim

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz

Konu

İletiniz

captcha

Adres Bilgimiz

Atölye-Üretim: Tellidere Mah.72211 Sk. No:9 /A (Hacı Makbul Camii Civarı) Seyhan-ADANA
e-posta:ahorun@gmail.com

Mobil: 0 533 548 45 40

Tel: 0 850 209 99 01

Ofis: Huzurevleri Mh. T.özal Blv. (Çocuk Üniversitesi Civarı) 77228 Sk. No2/2 Küpeli Sitesi F Blk. 12/23 Çukurova-ADANA

e-posta:ahorun@gmail.com

Mobil: 0 533 548 45 40

Tel: 0 850 209 99 01

ARMUT ÜYELİĞİ

Katlanır Cam Balkon

Adana Orka Cam Balkon Sistemleri - Armut

Profesyonel bir yaklaşımla ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.Bir çok ürünün imalatını yapan firmamız sıfır hata ve titiz işçilik prensibiyle çalışmaları sürdürmektedir. Ürün kalitemiz, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve arttırmak tek hedefimizdir. Savaş Panjur çatısı altında bir çok hizmet verilmektedir bu hizmetler şu şekildedir; Panjur, Cam balkon, Küpeşte, Motorlu Kepenk, Pvc Doğrama, Alüminyum Kompozit, Alüminyum doğrama, Küpeşte, Duşakabin, Sineklik, Dış Cephe, Jaluzi, Menfez, Dikey Perde, Boya, Demir Ferforje Gibi bir çok yapı tasarım hizmetleri sunmaktadır. Savaş Panjur’da en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. MİSYONUMUZ – Yüksen standartlı, kaliteli hizmet anlayışı – Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Fiyat Teklifi Al
armut.com

İletişim

Adres:

Atölye-Üretim: Tellidere Mah.72211 Sk. No:9 /A (Hacı Makbul Camii Civarı) Seyhan-ADANA

Ofis: Huzurevleri Mh. T.özal Blv. (Çocuk Üniversitesi Civarı) 77228 Sk. No2/2 Küpeli Sitesi F Blk. 12/23 Çukurova-ADANA

Telefonlar:

Mobile : 0533 548 45 40
Telefon: 0850 209 99 01

Mail Adresleri:

Mail : ahorun@gmail.com