Adana Orka Cam Balkon Fiyatları

adminGenel1 Yorum30 Aralık 2014

ORKA CAM BALKON FİYATLARI

Fiyatlarımız 280 ila 455 Tl arasında olup bu fiyatların oluşması şunlara bağlıdır:

1-Balkonun düz ve oval olması.

2-Fitilli ve mıknatıslı olması.

3-Şeffaf ve Renkli olması.

4-Perde kutusu olup olmamamsı.

5-Su sızdırmazlıklı, damlalıklı olup olmaması

6-çift cam 

7-Dönüşlerin düz ve karmaşık olması gibi etkenlere bağlıdır…

8-Aluminyum Kasa Baza Özel Kaplama ve Boyanmasına (Bronz, Mobilya) görünümü olması gibi…

extra detaylara bağlı olarak fiyat artışı yaşanabiliyor.

adanacambalkon23

Adana’da bulunan firmamızın üretimi olan Orka markası Cam Balkon Sistemlerinde Alüminyum malzeme olarak Adana’da bilinen ve kalitesiyle ünlü genellikle zahit tercih edilmektedir. Cam balkon sisteminde ekonomik ucuz ve makul fiyatlarımızı müşterilerimize sunmaktayız.

Orka Cam Balkon Cam Balkon katlanır sistemleri; evlerde iş yerlerinde, otellerde, motellerde, tatil sitelerinde, bürolarda vs. estetik ve elastiki, kibar, kullanılır bir balkon oluşturmanın en çağcıl yoludur. Cam kanatlarının katlanarak aynı köşede toplanabilme hususiyeti dolayısıyla mevsimlere yönelik değişikliklere en iyi yanıt verebilen bir düzenektir. Bu sayede Adana’nın sıcak yaz ve bahar aylarında ve ılıman kış aylarında velhasıl havanın güneşli olduğu şartlarda açık bırakılmak suretiyle hiç kapalı bir alan oluşturulmamış gibi ortam ve yerlerden faydalanılması elde edilir. Çetin Rüzgar, dolu, yağmur, kar, toz, uçuşan görünen veya görülmeyen mikrobik veya mikrobik olmayan cisimler vb. namütenasip hava şartlarında dış etkilerden koruma sağlar vesselam. Adana Orka Cam Balkon katlanır sistemleri elastiki ve kibar duruşu mükemmel şekilde teşkil edilir. Hazır yapıya ve istek ve zevklerinize münasip renk alternatifleri ortaya koymasının yanında, son derece kullanışlı, kaliteli ve mukavemetlidir. Orka Cam Balkon Sisteminde kullanılan alüminyum profiller zahit markası olup etkileşime dayanıklı, mukavemetli ve uzun solukludur. Adana Orka Cam Balkon katlanır sistemlerinde kullanılan tüm camlar 8 mm temperli olup temper özelliği gereği darbe dayanımı en üst seviyededir ve böylece kırılma riski en alt düzeye indirilmiştir. Adana Orka Cam Balkon Sistemde kullanılan camlarda sadece düz renk değil füme, mavi ve yeşil renk seçenekleri de bulunmaktadır. Adana Orka Cam balkon katlanır sistemleri bu renk alternatifleri ve ürün çeşitliliği kullanıcılara her türlü güzelliği sağlar. Alüminyum kısımlarda da renk alternatifi sunulmaktadır.

Adana Orka Cam Balkon Fiyatları Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Üç yıl önce evime cam balkon yaptırmıştım. Bu fiyatlar üç yıl önce de bu idi. Bu fiyata kaçmaz. Tüm kolu komşularıma öneriyorum. Özellikle Orka’yı

Adana Orka Cam Balkon Fiyatları Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam

İletişim

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz

Konu

İletiniz

captcha

Adres Bilgimiz

Atölye-Üretim: Tellidere Mah.72211 Sk. No:9 /A (Hacı Makbul Camii Civarı) Seyhan-ADANA
e-posta:ahorun@gmail.com

Mobil: 0 533 548 45 40

Tel: 0 850 209 99 01

Ofis: Huzurevleri Mh. T.özal Blv. (Çocuk Üniversitesi Civarı) 77228 Sk. No2/2 Küpeli Sitesi F Blk. 12/23 Çukurova-ADANA

e-posta:ahorun@gmail.com

Mobil: 0 533 548 45 40

Tel: 0 850 209 99 01

ARMUT ÜYELİĞİ

Katlanır Cam Balkon

Adana Orka Cam Balkon Sistemleri - Armut

Profesyonel bir yaklaşımla ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.Bir çok ürünün imalatını yapan firmamız sıfır hata ve titiz işçilik prensibiyle çalışmaları sürdürmektedir. Ürün kalitemiz, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve arttırmak tek hedefimizdir. Savaş Panjur çatısı altında bir çok hizmet verilmektedir bu hizmetler şu şekildedir; Panjur, Cam balkon, Küpeşte, Motorlu Kepenk, Pvc Doğrama, Alüminyum Kompozit, Alüminyum doğrama, Küpeşte, Duşakabin, Sineklik, Dış Cephe, Jaluzi, Menfez, Dikey Perde, Boya, Demir Ferforje Gibi bir çok yapı tasarım hizmetleri sunmaktadır. Savaş Panjur’da en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. MİSYONUMUZ – Yüksen standartlı, kaliteli hizmet anlayışı – Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Fiyat Teklifi Al
armut.com

İletişim

Adres:

Atölye-Üretim: Tellidere Mah.72211 Sk. No:9 /A (Hacı Makbul Camii Civarı) Seyhan-ADANA

Ofis: Huzurevleri Mh. T.özal Blv. (Çocuk Üniversitesi Civarı) 77228 Sk. No2/2 Küpeli Sitesi F Blk. 12/23 Çukurova-ADANA

Telefonlar:

Mobile : 0533 548 45 40
Telefon: 0850 209 99 01

Mail Adresleri:

Mail : ahorun@gmail.com