CAM BALKON NEDEN YAPTIRILIR? NEDEN İNSANLAR ORKA CAM BALKONU TERCİH ETMELİ?

adminGenel4 Yorum17 Aralık 2014

CAM BALKON NEDEN YAPTIRILIR? NEDEN İNSANLAR ORKA CAM BALKONU TERCİH ETMELİ?

Apartmanlarda balkonların camlı sistemlerle  kaplanması ekseriyetle daire sakininin son zamanlarda çokça tercih ettiği bir alternatif haline gelmiştir. Acaba bunun nedeni nedir? İnsanlar, neden son zamanlarda cam balkon sistemlerini sıkça kullanır oldu? Bu alternatif sisteme başvurulmasının bir nedeni olmalıdır muhakkak. Şimdi bunun nedenlerini araştıralım hep birlikte:

1-      Cam balkon sistemleriyle ses yalıtımı sağlanmış olacaktır. Özellikle bu, Otoban kenarında, gürültülü cadde yakınında oturanlar için önemli bir husustur.

2-      Cam balkon sistemiyle yalıtım sağlanarak daha iyi bir manzara elde edilmiş olunacaktır.

3-      Mevsimle alakalı olarak dönem dönem balkonların sürekli kullanılabilmesi için cam ile kaplamak elbette geçerli ve doğru bir gerekçedir.

4-      Şayet  apartmanda yaşıyorsa daire sakini,  üst kat komşularından kendi balkonlarına doğru inecek halı popurcuklarından, silkelenecek kırıntılardan veya kuş ve benzeri hayvanların tüylerinden ötürü balkonlarını kirlenmesini istemeyecektir. İşte buna mani olabilmek üzere balkonları bu durumda camla ile kapatmak daire sakinine büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

5-      Çamaşırların kurutulabileceği temiz bir alan olacak olan kapalı hale getirilen balkonların, cam ile kaplanması sonucunda, özellikle soğuk kış günlerinde bu amaca yönelik büyük bir hizmeti ortaya koyacağı barizdir.

6-      Bahardaki ve kışdaki günlerde yağan yağmurdan ötürü kullanımı yetersiz hale gelen balkonlar, cam balkon sistemiyle kapatılınca kullanım alanı genişlemiş olacak ve kullanıma daha elverişli duruma gelecektir.

Yukarıdaki bu durumlara baktığımızda cam balkonlar görüldüğü üzere, balkonların kullanım alanlarını kısıtlayıcı değil aksine kullanımını genişleten durumlar sağlamaktadır.

Şayet balkonların açık olmasından rahatsız olanlar cam balkon yaptırma ihtiyacı duyuyorsa. Kaliteli ve temiz iş çıkaran ve gerçekten işinde iyi olan biz emin grup firması gibi firmaları tercih etmesi gerekmektedir. Öyleyse cam balkon yaptırmak isteyenler, buyursunlar ve her zaman açık olan kapımızı çalıp bizimle görüşsünler. Cam balkon yaptırsınlar.  

Bizler, müşterilerimizin balkonlarına cam kapama işlemini gerçekleştirirken müşterilerimizin dikkatle bizi izlemesini isteriz. Haydin cam balkon yaptırmaya…!

CAM BALKON NEDEN YAPTIRILIR? NEDEN İNSANLAR ORKA CAM BALKONU TERCİH ETMELİ? Hakkında Yapılan Yorumlar

 1. gizem kara dedi ki:

  İş yerimin vitrinini orka cam balkona yaptırdım. Memnunum. Tavsiye ederim. Kesinlikle onay veriyorum. Saygılar emin grupa.

 2. gizem kara dedi ki:

  Yeni kurduğum iş yerimin vitrin ve sürgülü cam blk sistemini orka ya yaptırdım memnunum herkese tavsiye ederim. Sağ olsun emin grup. Saygılarımla…

 3. ebru dizdsr dedi ki:

  Size teşekkür ederim. 15 metrelik oval ve dönüşleri çok olan balkonunu 6000 7000 liraya yaptırabilir miyim diye düşünürken. Orka olarak siz 4500 Tl ye yaptınız. Sağ olun. Herkese önereceğim.

 4. ebrunur gezden dedi ki:

  Sağ olsunlar orka ustaları hem kaliteli hem de uygun fiyata balkonumun küpeşte ve cambalkonumu yaptı. Herkese öneririm

CAM BALKON NEDEN YAPTIRILIR? NEDEN İNSANLAR ORKA CAM BALKONU TERCİH ETMELİ? Hakkında Yorum Yaz

Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam Sponsor Reklam

İletişim

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz

Konu

İletiniz

captcha

Adres Bilgimiz

Atölye-Üretim: Tellidere Mah.72211 Sk. No:9 /A (Hacı Makbul Camii Civarı) Seyhan-ADANA
e-posta:ahorun@gmail.com

Mobil: 0 533 548 45 40

Tel: 0 850 209 99 01

Ofis: Huzurevleri Mh. T.özal Blv. (Çocuk Üniversitesi Civarı) 77228 Sk. No2/2 Küpeli Sitesi F Blk. 12/23 Çukurova-ADANA

e-posta:ahorun@gmail.com

Mobil: 0 533 548 45 40

Tel: 0 850 209 99 01

ARMUT ÜYELİĞİ

Katlanır Cam Balkon

Adana Orka Cam Balkon Sistemleri - Armut

Profesyonel bir yaklaşımla ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.Bir çok ürünün imalatını yapan firmamız sıfır hata ve titiz işçilik prensibiyle çalışmaları sürdürmektedir. Ürün kalitemiz, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve arttırmak tek hedefimizdir. Savaş Panjur çatısı altında bir çok hizmet verilmektedir bu hizmetler şu şekildedir; Panjur, Cam balkon, Küpeşte, Motorlu Kepenk, Pvc Doğrama, Alüminyum Kompozit, Alüminyum doğrama, Küpeşte, Duşakabin, Sineklik, Dış Cephe, Jaluzi, Menfez, Dikey Perde, Boya, Demir Ferforje Gibi bir çok yapı tasarım hizmetleri sunmaktadır. Savaş Panjur’da en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. MİSYONUMUZ – Yüksen standartlı, kaliteli hizmet anlayışı – Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Fiyat Teklifi Al
armut.com

İletişim

Adres:

Atölye-Üretim: Tellidere Mah.72211 Sk. No:9 /A (Hacı Makbul Camii Civarı) Seyhan-ADANA

Ofis: Huzurevleri Mh. T.özal Blv. (Çocuk Üniversitesi Civarı) 77228 Sk. No2/2 Küpeli Sitesi F Blk. 12/23 Çukurova-ADANA

Telefonlar:

Mobile : 0533 548 45 40
Telefon: 0850 209 99 01

Mail Adresleri:

Mail : ahorun@gmail.com